מטרות ארגון הליונס הבינלאומי

 • ליטול חלק פעיל בחיי הקהילה ולהגיש עזרה לנזקקים.
 • לאחד חברים בקשרי ידידות, חברות והבנה הדדית.
 • לטפח את רוח ההתנדבות לשמה כתרומה לקהילה.
 • ליצור פורום לדיון פתוח בכל הקשור לצרכי הכלל ללא הבדלי דעה פוליטית, דת, לאום או גזע.
 • להעלות על נס את עקרונות הממשל התקין והאזרחות הטובה.
 • לשמר ולחזק את ההבנה ההדדית בין כל בני האדם ברחבי העולם.אודות ארגון הליונס בישראל

ארגון ליונס ישראל (ע"ר) הינו עמותה רשומה והוא קיבל את אישור וועדת הכספים של הכנסת. תרומה לארגון מוכרת לצורכי מס הכנסה על פי סעיף 46א.

ליונס ישראל נוסד ע"י מר טדי קולק בשנת 1960, לבקשתו של ראש הממשלה דאז מר דוד בן גוריון. ארגון ליונס ישראל קיבל את אות הנשיא למתנדב על תרומתו לחברה ולקהילה. כיום בארגון ליונס ישראל פעילים כ-700 מתנדבים החברים ב-27 מועדונים ברחבי הארץ, והארגון בתנופה להקמת מועדונים נוספים ברחבי הארץ.

מועדוני הליונס מיישמים את מטרות הארגון העולמי ומקיימים פעילויות חברתיות רבות לרווחת הקהילה הנזקקת כגון:

 • עזרה לעיוורים ולקויי ראיה
 • פעילויות עם שורדי שואה וקשישים
 • פעילויות עם בעלי מוגבלויות
 • פעילויות בבתי ספר וסיוע לתלמידים
 • חלוקת מלגות לסטודנטים
 • סיוע ודיור לחיילים בודדים
 • איכות הסביבה וקיימות
 • התרמות דם
 • סיוע ורכישת ציוד רפואי חדשני לבתי חולים

חברי הליונס פועלים בהתנדבות מלאה, תוך תאום מלא עם הגורמים המתאימים ברשויות המקומיות.
כמו כן פועל הארגון בפרויקטים משולבים תרבותית וחברתית: כך מתן חסות לתחרות עולמית של "פוסטר לשלום" (לילדים בגילאי 11-13), בחירת איש השנה למתנדבים שאינם חברי הליונס, הענקת אות המופת על מפעל חיים בתחומי העשייה הציבורית והענקת אות ציון מיוחד לארגון או מפעל על הפעילות ההתנדבותית של עובדיו בקהילה.


פעילות חברתית כערך מוסף לחברי הארגון

בכל אחד מהמועדונים מתקיימת, בנוסף על הפעילות ההתנדבותית, פעילות חברתית ענפה ומגוונת הכוללת מפגשים חודשיים, הרצאות, מסיבות, יציאה משותפת לסופי שבוע, טיולים ועוד. ובנוסף מתקיימות פעילויות כלל ארציות (נציבותיות) לכלל חברי הארגון כגון: ימי כיף וגיבוש, סוף שבוע נציבותי, ערבי זמר, הרצאות ועוד.

הקשר לארגון הליונס הבינלאומי

מועדוני הליונס בישראל הינם חלק מתנועת הליונס העולמית הכוללת כ-1,380,000 חברים המאוגדים בכ-49,500 מועדונים במעל 200 מדינות ברחבי תבל. חברי הליונס משתתפים באירועים בינלאומיים של הארגון ומקושרים בתחומים רבים  לפעילויות מועדוני הליונס ברחבי העולם. 
 

השם LIONS

 S=SAFETY

 N=NATIONS

O=OUR

I=INTELLIGENCE

L=LIBERTY

L=LIBERTY

I=INTELLIGENCE

O=OUR

 N=NATIONS

 S=SAFETY

סמל הארגון מעוטר באות L במרכזו. בחלקו התחתון המילה INTERNATIONAL. משני צדי הסמל פרופיל של אריות המסמלים את התייחסות התנועה לעבר ולהווה גם יחד. אנו גאים בעבר וצופים בבטחה קדימה לעתיד. כל אחד מצבעיו של הסמל: כחול וזהב, מסמל ערך מחיינו. הכחול מסמל נאמנות למדינה ולחברים, שלמות של לב ומחשבה, כח, אומץ ודבקות במטרה. הזהב: מסמל – כנות, נדיבות, ליברליות, כושר שיפוט וטוהר בחיים.אנו מזמינים אתכם להצטרף לשורות הארגוןהתחבר

איפוס סיסמה

סל הקניות שלך ריק כרגע.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.